Krzesła przemysłowe

Krzesła przemysłowe serii X, to efekt współpracy znanego projektanta Yrjö Kukkapuro i zespołu projektowego Treston.
Serię krzeseł X charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, skandynawska dbałość o detale i trwałość wykonania.
Nowa seria została zaprojektowana z myślą o wyposażeniu obszarów produkcyjnych, przemysłowych i technicznych, szczególnie tych, w których wymagana jest ochrona ESD.

Ergonomiczna konstrukcja, trwałość użytych materiałów, nowoczesne wzornictwo sprawiają, że są to najwyższej klasy meble przemysłowe.
Krzesła Treston serii X posiadają tzw. mechanizmy synchroniczne. Dzięki nim możliwe jest dopasowanie większości statycznych i dynamicznych parametrów krzesła do indywidualnych wymagań i specyfiki stanowiska pracy.

Użytkowanie naszych krzeseł redukuje ryzyko powstania dolegliwości zdrowotnych, umożliwia zdrową i wygodną pozycję siedzącą, pomagając zachować poprawną postawę podczas długich godzin pracy, zwiększając przy tym jej wydajność.

Nowoczesny, atrakcyjny wygląd, wysoką jakość wykonania i komfort użytkowania krzeseł Treston serii X docenią również klienci, poszukujący rozwiązań w zakresie wyposażenia reprezentacyjnych pomieszczeń nie tylko biur czy sal konferencyjnych ale i prywatnych domów i mieszkań.

 

Pobierz katalog

TRESTON krzesa przemysowe X

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo