Maty podłogowe

W wielu miejscach pracy, przedsiębiorstwach produkcyjnych, warsztatach, czy laboratoriach istnieje zwiększone ryzyko występowania nieszczęśliwych wypadków spowodowanych rozlanymi cieczami. Antypoślizgowe maty podłogowe to idealne rozwiązanie w celu wyeliminowania poślizgnięć w miejscach szczególnie narażonych na rozlewanie cieczy.

W swojej ofercie posiadamy maty podłogowe o wyjątkowych właściwościach antypoślizgowych. Ze względu na nieporowatą powierzchnię nie akumulują bakterii i doskonale sprawdzają się podczas użytkowania w obszarach szczególnego ryzyka, takich jakie często istnieją w ośrodkach medycznych, zakładach przetwórstwa żywności czy w innych specyficznych warunkach przemysłowych.

Maty podłogowe wykonane są z gumy nitrylowej lub z gumy EPDM z dodatkiem antybakteryjnym i przeciwdziałającym zanieczyszczeniom powodowanym przez mikroorganizmy. Zastosowany materiał ma właściwości minimalizujące zmęczenie organizmu. Dzięki ukośnym krawędziom oraz specjalnemu formowaniu, mata nie zwija się, co eliminuje ryzyko potknięć.

Można czyścić je pod strumieniem wody lub przy użyciu pary wodnej. Mogą być również autoklawizowane.

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo