Maty przemysłowe

 

Ergonomiczne maty przemysłowe stanowią doskonałe udogodnienie dla osób pracujących w pozycji stojącej. Udowodniono ich pozytywny wpływ na zdrowie pracowników poprzez stymulację krążenia krwi, zapobieganie skurczom, redukcję zmęczenia oraz w efekcie zapobieganie wypadkom w pracy.

Gwarancja na maty może wynosić
nawet do 12 lat, gdyż produkowane są z materiałów najwyższej jakości.

Znakomita większość zakładów w branży motoryzacyjnej, elektronicznej i spożywczej, wykorzystuje od lat udogodnienia związane z posiadaniem sprzedawanych przez naszą firmę mat ergonomicznych bez konieczności zastępowania ich z powodu utraty sprężystości, przedarcia lub utraty pozostałych właściwości, eliminując koszty wymiany (ciągłość pracy).

Maty przemysłowe dostępne są w wielu standardowych rozmiarach jak również dostosowanych w szerokościach, długościach i kształtach do konkretnego miejsca pracy.

Posiadają fazowane krawędzie na wszystkich bokach aby zneutralizować ryzyko potknięcia. Krawędzie te uformowane są z tego samego materiału co pozostała część maty. Nie pęcznieją ani nie kurczą się, pozostają zawsze równe w stosunku do podłoża.

Wszystkie maty przemysłowe można zamiatać, odkurzać lub myć przy użyciu mopa.
Maty typu Nitril i z gumy EPDM można czyścić pod strumieniem wody lub przy użyciu pary wodnej. Maty gumowe mogą być autoklawizowane.

Aby ułatwić wybór maty najbardziej odpowiedniej dla Państwa przedsiębiorstwa prosimy zapoznać się z informacjami przedstawionymi na naszej stronie internetowej.

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo