Stoły do pakowania / stoły kompletacyjne

Stoły do pakowania to niezbędne wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego, jak również wielu mniejszych przedsiębiorstw. Oferowane przez nas stoły do pakowania renomowanej firmy Treston, to wyjątkowe produkty, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ergonomia wykonania pozwala na zminimalizowanie czasu potrzebnego do zapakowania produktu, zwiększając wydajność i efektywność pracy. Dzięki regulowanej wysokość blatu, mieszczącej się w przedziale pomiędzy 760 a 1050 mm, możliwe jest indywidualne dostosowanie stołu do konkretnego pracownika, zwiększając jego komfort pracy.

Stoły kompletacyjne wyposażone są w pionowe profile oraz laminowaną półkę z wygodną regulacją wysokości pomiędzy 1100 a 1650 mm. Górna półka posiada 6 stalowych przegródek podtrzymujących kartony lub inne rzeczy wymagane przy pakowaniu produktów.

Firma Treston zadbała o uniwersalność stołów, w konsekwencji konstrukcja stołu TP jest identyczna z TPH i pasują do nich te same akcesoria. W wyposażeniu dodatkowym jest nóż do cięcia foliii/papieru, uchwyty do monitora LCD, szafki podwieszane, pojemniki na akcesoria, stojaki na materiały opakowaniowe w rolkach i kartonach, płyta perforowana do zawieszania narzędzi, oświetlenie, wózki. Istnieje możliwość rozbudowy stanowiska pod kątem.

Konstrukcja:
  • Regulowana wysokość blatu 760...1050 mm
  • Stół wyposażony jest w pionowe profile, laminowaną półkę z regulacją wysokości pomiędzy 1100...1650 mm
  • Górna półka posiada 6 stalowych przegródek podtrzymujących kartony
  • Konstrukcja stołu identyczna z TP/TPH, pasują te same akcesoria
  • Dostępne akcesoria dodatkowe: nóż do cięcia foliii/papieru, uchwyty do monitora LCD, szafki podwieszane, pojemniki na akcesoria, stojaki na materiały opakowaniowe w rolkach i kartonach, płyta perforowana do zawieszania narzędzi, oświetlenie, wózki.
  • Możliwość rozbudowy stanowiska pod kątem.

 

NOWOŚĆ! Zapoznaj się z najnowszym modelem stołu do pakowania TPB918

Pobierz cały katalog

 

tpb918 new girl

 Ten zestaw w cenie 625,00 EUR netto.

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo