BASIC BUBBLE

Mata BASIC BUBBLE jest wykonana z poliuretanu o zmniejszonej gęstości, z ergonomicznym profilem. Mata przeznaczona do użytkowania w suchym środowisku pracy w celu minimalizowania urazów wynikających z przypadkowych potknięć oraz ograniczenia dolegliwości bólowych, co wpływa na zmniejszenie absencji chorobowej pracowników i podniesienie jakości wykonywanej pracy. 
Jest to mata tzw. light-duty, przeznaczona do niewymagających aplikacji, gdzie praca odbywa się na jedną zmianę, jak np. lady sklepowe, pomieszczenia pocztowe itp.  Używanie na produkcji, montażu czy tam, gdzie występuje zmianowość pracy może spowodować utratę ochrony gwarancyjnej.

Wyjątkowe cechy bezpieczeństwa

  • Formowane, pochyłe (ukośne) krawędzie które nie zwijają się, eliminując zagrożenie potknięciem

  • Każdy rozmiar, dowolny kształt, zawsze w jednym kawałku
    Moduł podstawowy o wymiarach 60 x 90 cm.
    Cena kalkulowana za 1 moduł lub w przypadku większych powierzchni - za 1 m2

  • Bez zachodzących na siebie krawędzi i łączników, co również eliminuje zagrożenie potknięciem


Nie tylko własności antyzmęczeniowe, ale również korzyści ergonomiczne

Ergonomiczne rozwiązania pozwalają na eliminowanie i zapobieganie problemom powstającym podczas pracy w pozycji stojącej, poprzez stymulowanie wzmożonego krążenia krwi w organizmie oraz poprawę koncentracji, ograniczając ilość zwolnień lekarskich, odszkodowań i problemów z jakością.

 Podstawowe zalety maty BASIC BUBBLE

  • Trwała, pełna, bez pustych przestrzeni mogących powodować utratę właściwości maty.
  • Nie zawiera silikonu i lateksu

2-letnia gwarancja producenta

 
Wszystkie
maty są warunkowo objęte gwarancją producenta w zakresie normalnego użytkowania * przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez rozciąganie maty, przeciąganie przez matę dużego ładunku lub jej nadmierne obciążanie, jak również pchanie lub przeciąganie w poprzek maty przedmiotów takich jak płozy lub palety.
Warunki g
warancji na działanie chemikaliów, olejów, płynów lub innych materiałów różnią się w zależności od typu maty. W celu dobrania maty właściwej dla danego środowiska pracy należy skontaktować się ze sprzedawcą.
Okres gwarancji rozpoczyna się od daty zakupu. Gwarancja obejmuje jedynie wymianę produktu,
nie dotyczy żadnych kosztów bezpośrednich lub pośrednich.

  * Normalne użytkowanie maty rozumiane jest jako stanie lub chodzenie po macie w odpowiednim obuwiu roboczym, w otoczeniu w którym temperatura powietrza nie przekracza 25 º C, a wilgotność powietrza 80%.

 

 

Treston Ergona - Wydajność. Ergonomia. Bezpieczeństwo